Napęd silnikowy ONS/WST

    

Napęd silnikowy ONS/WST” przeznaczony jest do wykonywania czynności łączeniowych odłącznikami i rozłącznikami sieci trakcyjnej 3kV starego typu jak również  bardzo dobrze i bezawaryjne współpracuje z nowymi odłącznikami typu ONT i rozłącznikami typu RNT produkcji ZPRE Jedlicze.

   Napęd silnikowy ONS/WST składa się z zespołu mechanicznego, silnika elektrycznego indukcyjnego SIN 63, układu przełączników oraz dwóch transformatorów separacyjnych. Cały napęd zabudowany jest w obudowie WST, która jest ocynkowana i lakierowana proszkowo .

Napęd silnikowy ONS/WST poprawnie i bezawaryjnie wspólpracuje z urządzeniami sterowania lokalnego USb-2 i sterowania zdalnego MUT ; BUSZ oraz z nowymi mikroprocesorowymi urządzeniami do sterowania przewodowego i bezprzewodowego „ESO” produkcji KOMSTER www.komster.com i „KSO-CZAT”produkcji Elester-PKP Łódź  www.elester-pkp.com.pl/

   Napęd silnikowy ONS/WST w jednolitej obudowie WST wyposażony w układ mechaniczny, silnik indukcyjny SIN 63 i zespół transformatorów separacyjnych otrzymał :

„ŚWIADECTWO DOPUSZCZENIA DO EKSPLOATACJI URZĄDZENIA PRZEZNACZONEGO DO PROWADZENIA RUCHU POCIĄGÓW”

bezterminowo

                wydane przez Głównego Inspektora Kolejnictwa obecnie Urząd Transportu Kolejowego

 

 

 


NOWOCZESNE TECHNOLOGIE DLA KOLEI