STEROWNIK SDZ 84

   Sterownik SDZ 84  jest programowalnym modułem posiadającym 8 wejść cyfrowych, 4 wyjścia przekaźnikowe oraz moduł GSM do konfiguracji przez SMS oraz komunikacji GPRS z serwerem zarządzającym.
Sterownik wyposażony został  w zegar czasu rzeczywistego, zegar astronomiczny, pamięć zdarzeń rejestrującą zmiany stanów wejść oraz wyświetlacz graficzny LCD.
Pooprzez interfejs RS485 zabudowany w sterowniku można rozszerzać ilość wejść i wyjść sterownika stosując moduły MR84 lub MR88.
Do programowania i konfiguracji stosuje się aplikację ldmicro umożliwiającą tworzenie oraz testowanie programu pisanego w języku drabinkowym.
Poprzez interfejs USB przy pomocy dedykowanego oprogramowania można: aktualizować oprogramowanie, wgrywać program drabinki generowany przez ldmicro, konfigurować menu panela graficznego, konfigurować moduły rozszerzeń i wykonywać inne serwisowe czynności związane z urządzeniem.
Komunikacja ze sterownikiem zarówno z poziomu serwera (GPRS) jak i przez złącze USB odbywa się przez dostęp do rejestrów MODBUS.

Do sterownika  SDZ84 stosujemy moduły rozszerzeń:

Moduł MR84 - moduł rozszerzający ilość wejść i wyjść (dodatkowe 8 wejść i 4 wyjścia).

Moduł MR88 - moduł rozszerzający ilość wejść i wyjść (dodatkowe 8 wejść i 8 wyjść).

Moduł MP - moduł przetwornika - do podłączania przetworników pogodowych

Moduł AN92 - moduł analizatora - moduł pomiarowy napięcia, prądów, mocy ....

 

 NOWOCZESNE TECHNOLOGIE DLA KOLEI